KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12577082
nr 1257 7082
Kersti Strandberg
(f. 1945), Sverige
Akvarell, Käringsund, Åland, signerad. 1982,23x32
Kersti Rågfeld Strandberg, svensk bildkonstnär född 1945.
måndag 27 maj 2019
kl 18:41:09
Kersti Strandberg
Läs mer om Kersti Strandberg